enter-article כסאות אוכל לתינוקות – גם התינוקות אוכלים בסטייל - אתר התינוקות הגדול
חנויות לתינוקות » מאמרים וחדשות » כסאות אוכל לתינוקות – גם התינוקות אוכלים בסטייל

כסאות אוכל לתינוקות – גם התינוקות אוכלים בסטייל

כסאות אוכל לתינוקות מאפשרות לכל המשפחה לאכול יחדיו סביב השולחן וזאת תוך שמירה על נוחות ובטיחות מירבית בזמן האכילה

כל עוד התינוק אינו אוכל אוכל מוצק אין לו צורך ברכישת כסא אוכל לתינוק, אך ברגע שמגיע זמנו עם אוכל מוצק בסביבות גיל חצי שנה לערך לפי המלצות משרד הבריאות, רצוי כבר לחשוב על הושבתו בכיסא כזה אשר תוכלו לרכוש דרך חנויות לתינוקות וזאת על מנת לאפשר אכילה נוחה תוך כדי שמירה מלאה על בטיחות התינוק.

סוגי כסאות

כסא אוכל לתינוק אשר הינו סטנדרטי עשוי מפלסטיק או מתכת כאשר הם נבדלים ביניהם במשקל הכסא, מגש האוכל, אפשרויות קיפול הכסא וכן המצבים לכיוונון גובהו של הכיסא.

משפחה אשר מטיילת הרבה ונוהגת לאכול בחוץ תעדיף כסא עשוי פלסטיק מתקפל אשר קל יותר לנשיאה מאשר כסא קבוע וכבד עשוי מתכת. כסאות נוספים הינם כאלו אשר מתחברים לכסאות מטבח רגילים באמצעות רצועות. הם פחות בטיחותיים ומגיעים ללא מגש אוכל ולכן גם מחירם זול יותר מאשר כסאות אוכל לתינוק מלאים שהינם מלאים ושלמים.

מי שמעדיף כן לבחור בכסא רצועות זה, יש לוודא כי הרצועה מגיעה עם 5 נקודות לצורך עגינת ילדכם אל הכסא בצורה שהיא נוחה אך גם בטיחותית.

בטיחות

כסא אוכל לתינוק חייב לעמוד בתקנים מחמירים ועקב כך חנויות לתינוקות שהן ידועות יחזיקו מוצרי תינוקות איכותיים אשר יעמדו בתקנים אלו, אך יחד עם זאת רצוי לבדוק גם פרמטרים אלו לבטיחות מירבית:

  • יציבות– יציבות הכסא תלוייה בבסיס שהוא כבד ורחב כדי למנוע מצב שהילד מנדנד את הכסא וחלילה יפיל אותו. הפעלה של לחץ סביר על גב הכסא תאפשר בדיקה של יציבותו והאם הינו מתנדנד או מתהפך.
  • גלגלים– וודאו כי הגלגלים מגיעים עם מנגנון נעילה בטיחותי וחזק או המנעו מקניית כסא אוכל לתינוק בעל גלגלים לתחושה שלווה יותר.
  • כסא מתקפל– כסא מתקפל הינו מאוד נוח אך חשוב לוודא כי מנגנון הקיפול יגיע עם נעילה בכדי שהתינוק לא ישחק איתו וחלילה יתקפל עם הכיסא יחדיו.
  • ריפוד– העדיפו כסאות מרופדים לאכילה נוחה אשר וודאו כי הריפוד נוח למגע, אינו גס ואינו מאופיין בפינות שפיציות או דוקרניות.
  • מגש– המגשים יכולים להיות קבועים, מתפרקים או נשלפים ולכן חשוב לבדוק כי המגש נוח להסרה אך יחד עם זאת חזק ויציב כאשר הינו קבוע ולא יתפרק אם הילד ישחק עימו.
  • גוף הכסא– וודאו כי אין בליטות בגוף הכסא, רגליו ומשענתו, כי אין מגיע עם ברגים מחוספסים, פינות חדות או כל דבר אשר עלול לפגוע בתינוק. כמו כן, יש לוודא כי ישנה רצועת מפשעה נוחה ורחבה מעל 2 ס"מ כדי למנוע מהתינוק להחליק מהמושב.

מחירים

  • כסא אוכל Chicco– לגילאי 3-0.5 שנים, בעל 3 מצבי גובה ומגש נשלף. מחירו כ-300 ש"ח.
  • כסא אוכל ליפסקי– כסא מתקפל מבית כתר, מתאים לגילאי 2-0.5 שנים, בעל 6 מצבי גובה. מחירו כ-200-100 ש"ח.
  • כסא אוכל Prima Papa Zero 3– בעל יכולת השכבה לשכיבה מלאה ועד ל-90 מעלות בישיבה, מתאים לתינוק מגיל לידה, בעל 4 מצבי גובה, מגש רגליים מתקפל, מגש כפול. מחירו כ-749 ש"ח.
  • כסא אוכל Contempo– כסא מתקפל לגילאי 3-0.5 שנים, בעל 3 מצבי ישיבה ו-5 מצבי גובה, מגש נשלף. מחירו כ-530 ש"ח.

לפרטים נוספים ומלאים אודות מוצרי תינוקות, כסא אוכל לתינוק ורשימה עדכנית של חנויות לתינוקות מובילות ואיכותיות, מלאו טופס קצר באתר ונציגינו ייצרו עמכם קשר בהקדם עם כל הפרטים וההצעות הייחודיות.

מומלץ לרכוש כסאות מחברות וותיקות וידועות המתמחות במוצרים איכותיים ולוודא כי ישנה אחריות מלאה ומקיפה על הכסאות

עוד באותו נושא

גירושים עם תינוק - כל מה שחשוב לקחת בחשבון לפני

גירושים עם תינוק - כל מה שחשוב לקחת בחשבון לפני

גירושין הם חוויה מאתגרת מבחינה רגשית, וכאשר תינוק מעורב, ההשפעה יכולה להיות אפילו יותר משמעותית. חשוב לקחת צעד אחורה ולהעריך בכנות את המוכנות...

מעודד הליכה - למי הוא מומלץ ובאיזה גיל?

מעודד הליכה - למי הוא מומלץ ובאיזה גיל?

עידוד הליכה אצל תינוקות הוא היבט חיוני בהתפתחותם הכללית. מומלץ להכיר לתינוקות הליכה מוקדם ככל האפשר, בדרך כלל סביב גיל 9-12 חודשים. הליכה מקדמת...

בגדי תינוקות – מבחר בגדים איכותי באתר אחד

בגדי תינוקות – מבחר בגדים איכותי באתר אחד

מגוון של בגדי תינוקות מעוצבים וצבעוניים לכל עונות השנה מאפשר לכם להלביש את תינוקכם בבגדים יפים, ייחודיים, איכותיים ולא במחיר מופקעכן, גם לתינוקות...

קניות לתינוק – לפני ואחרי הלידה

קניות לתינוק – לפני ואחרי הלידה

כשהלידה הולכת ומתקרבת, מגיע הזמן להכין את הכסף. להתחיל בעיצוב חדר התינוק, לרכוש פרטי ריהוט שונים ולדאוג לכל המוצרים שהתינוק יצטרך ביציאה מבית...

מוצרים לתינוקות – כמה זה עולה לנו

מוצרים לתינוקות – כמה זה עולה לנו

תינוק חדש הוא התרגשות גדולה והוצאה גדולה לא פחות. חשוב שההורים יזכרו שלמרות הפיתויים הרבים בחנויות למוצרי תינוקות, אפשר גם לחסוך מבלי להחסיר חנויות...

string(36) "categoryכסא אוכל לתינוק"